Start Forum Inne Hydepark The Best of Polish Reklama

Przeglądanie wątków odpowiedzi 9
  • Autor
    Wpisy
    • kita
      Członek
      Liczba postów: 1

      1. Wszystkie reklamówki Heyah! – Są po prostu ostro pojechane
      2. Pollena 2000 – "Ojciec Prać!" – Blondyna i Wąsacze dają redę
      3. prusakolep – Surrealistyczna Legenda w Polskim stylu
      Pozostałe miejsca należą do was!
      PEACE!!!
      4.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Reklama z Markiem Kondratem naśladującym Kaczora za biurkiem też jest w deche

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      hyhy, fakt heyah ma fajne reklamy Rożek i Diablica dają radę. I faktycznie jak na dzień dzisiejszy to w ogóle jedne z lepszych reklam na polskim rynku. Jak wymyślę jakie jeszcze mi się podobają to dopiszę Za to zagranicznych reklam się naoglądam na Nocy Reklamożerców

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      to wyżej pisała Bajadurka, która zapomniała się zalogować

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Heyah najbliżej do światowej ligi jeżeli chodzi o reklamę. Noc reklamo-żarłoków fajna rzecz…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      CZY NA TEJ STRONIE MOżNA WYSYłAC SMS? CZY TO JAKAS LIPA?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Smsy? Olcha?

      A mnie się podoba ogólnie, co Heyah robi na [url:n6fal4y8]http://www.fotka.pl/heyah[/url:n6fal4y8]. Szkoda, że nie ma już śledztwa w sprawie zniknięcia Rożka… No ale jest za to hit i przebój sezonu by Rożek z tchnącymi sexualnością scenami… jedzenia lodów w rożku.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      http//tech.wp.pl

      Tu jest nowa reklama nokii co wygląda świetnie i warto by ją zaliczyć do tego grona. Dobrze zaprogramowana akcja i nawet ciekawą nagrodę mają. Obczajcie ją, bo naprawdę warto!
      Zresztą sami napiszcie czy wam się spodobała. Jak dla mnie idealnie pasuje do tego zestawienia.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      No jak gadamy o fajnychpolskich reklamach to ja bym jeszcze wymienił link4. Np ta z agentami ubezpieczeniowymi, którzy wyglądają jakby złapali ciężką deprechę Albo te, w których głos podkłada Engel jakby komentował akcje na meczu

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      tesco ma tez fajne reklamy

Przeglądanie wątków odpowiedzi 9
Odpowiedz na: Odpowiedź #226596 w The Best of Polish Reklama
Twoje informacje:




Anuluj