Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Telefonia stacjonarna Grupy TP 2010: rachunek zysków i strat

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      W związku z utrzymującą się presją konkurencyjną oraz wypieraniem telefonii stacjonarnej przez telefonię komórkową, detaliczne przychody TP z usług telefonii stacjonarnej uległy dalszemu spadkowi w roku 2010. W stosunku do roku 2009 zmniejszyły się one o 751 mln zł, czyli o 12,7% – czytamy w sprawozdaniu finansowym Grupy TP.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138374

      Niech w końcu zniosą haracz za niechciany telefon stacjonarny i opłatę za utrzymanie łącza, to kupię Neostradę.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138374

      Trzeba pamiętać że posiadając łącze kablowe internetu od operatora alternatywnego (Tv kablowa, dostawca internetu kablowego), możemy przenieść numer telefonu z TP/Netii do operatora voip.I wtedy zamiast abonamentu telefonicznego 43 czy 50zł brutto, zapłacimy pare złotych-czyli tyle ile za rozmowy a abonament zerowy! Polecam wszystkim! etelefonia.pl

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 138374

      @marikon22 – dlaczego uważasz, że klientami Tp są osoby starsze. Nie każdy przecież korzysta np; z neta mobilnego, a ceny stacjonarnego w Tpsie poszły znacznie w dół.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
Odpowiedz na: Odpowiedź #244291 w Telefonia stacjonarna Grupy TP 2010: rachunek zysków i strat
Twoje informacje:




Anuluj