Start Forum Sprzęt LG Targi CES 2010 na video

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Od 7 do 10 stycznia br. trwały największe targi elektroniczne na świecie – International Consumer Electronics Show 2010 (CES 2010). Przez 4 dni Las Vegas było światowym centrum elektroniki użytkowej. Wydarzenie to można zobaczyć także na kilku filmach video na naszym serwisie. Jak pisze rzecznik Play na swoim blogu, niektóre telefony, np. tani Android od LG GT540 może już w drugim kwartale zobaczymy w Play.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Pisaliśmy o nim w artykule LG GW990 oficjalnie zaprezentowany na targach CES, wideo oraz LG Electronics GW990 -informacja prasowa, warto czasem trochę poszperać po Telixie. 🙂 Pozdrawiam Andrzej

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      wybrał bym się chętnie na te targi… a telefon świetny

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      GT540 z wyglądu jest świetna … ciekawe jak te parametry… zobaczymy

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      LG mogloby zorganizować takie targi w Polsce żeby się bliżej zapoznać z telefonami LG, które z modelu na model są coraz lepsze

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Mam nadzieję że to nieadleka przyszłośc bo nie wszystkie telefony LG mozna obejrzeć w salonach

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
Odpowiedz na: Odpowiedź #187739 w Targi CES 2010 na video
Twoje informacje:




Anuluj