Start › Forum › Sprzęt › LG › Tablet LG Optimus Pad z Androidem zostanie zaprezentowany już we wrześniu
-
AutorWpisy
-
-
-
Trochę to dziwne że wszyscy producenci zaczęli interesować się produkcja Tabletów zaraz po premierze iPada no ale widać Apple znalazł nisze na rynku którą chcą wykorzystać wszyscy. Co do samego Tabletu LG to przynajmniej wizualnie prezentuje się naprawdę dobrze przynajmniej dla mnie. Ewidentnie będzie to największy konkurent tabletu Samsunga.
-
Anonimowy
Gość5 września 2010 o 23:29Liczba postów: 139207Ja się wcale nie dziwię, nowa nisza na rynku pewnie szybko zostanie zapełniona. Poza tym im więcej produktów danego typu tym lepiej dla szarych konsumentów. A nowy tablet LG, z tego co zapowiadali ma być lżejszy i mniejszy gabarytowo od iPada czy Samsunga. Je jestem ciekaw dokładnej specyfikacji i ceny. Znając LG pewnie można się spodziewać ciekawego produktu
-
-
AutorWpisy