Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Szerokopasmowy Internet Cyfrowego Polsatu w technologii HSPA+
Przeglądanie wątków odpowiedzi 8
-
AutorWpisy
-
-
Cyfrowy Polsat rozwija swoją działalność o nowe usługi i już wkrótce zacznie dostarczać abonentom dostęp do szerokopasmowego Internetu opartego na nowoczesnej technologii HSPA+. Operator planuje uruchomić usługę w pierwszym kwartale 2010 r. Dzisiaj rozpoczął się ogólnopolski konsumencki test nowego rozwiązania.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 8