Start Forum Sprzęt LG Sprzedano już 2 mln LG Cookie (LG- KP500)

Przeglądanie wątków odpowiedzi 14
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Telecoms Korea informuje, że wprowadzony w połowie ubiegłego roku telefon firmy LG Electronics LG Cookie (LG- KP500) odnotował niezwykle wysokie zainteresowanie operatorów z całego świata. Dotychczas koreański producent sprzedał dwa miliony egzemplarzy tego telefonu z dotykowym ekranem dla każdego.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • WunD3r
      Członek
      Liczba postów: 28

      powinno być dnia, a jest dnaia

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      i przez to nie zrozumiałeś całej treści? biedaku ty…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      telefon jest ładny ale nic pozatym brak gier i niema z kad ściągnąć gry na ten model żałuje że go kupiłem 🙁 problemy z netem i to kolosalne 🙁 wydałem ponad 100zł na telefony po operatorach i serwisach żeby ten model odbierał neta 🙁 taka wielka firma LG i zero starania dla klijęta wstydzili by sie

    • Pipix
      Członek
      Liczba postów: 12

      Dla mnie Cookie jest bardzo funkcjonalnym i multimedialnym telefonem, ma bardzo wygodny dotykowy ekran, rysik wbudowany w obudowę to bardzo dobry pomysł firmy – nikt o tym wcześniej nie pomyślał, wszystko jest pod ręką , na głównym wyświetlaczu mamy skrót do wiadomości, książki telefonicznej i menu. Brdzio dobry produkt.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      ja też kupiłam ..i za bardzo jestem nie zadowolona ;(.słaby aparat…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Ja nie polecam tego telefonu. Szybko się nudzi….:(
      Żałuję że go kupiłam 🙁

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      LG KP 500 Jest super nie wiem co oni od niego chca jest fajowy nie nudzi sie 🙂 😀 : 😉 😎 😡

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      dobry ma neta wydalem ponad 400zl ale pozatym troche tlugo sie zalancza
      🙁 🙂 🙂 🙁

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Jestem bardzo zadowolona z niego …. Tak szybko się nie znudzi jak inne… Dobry dla nastolatków.. Wszystko pod ręką …. 😀 SUPER!!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Telefon jest wspaniały ze zwzględu na cenę. 😮

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      ten telefon jest ZAJE… BISTY. :lol

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      za jebisty siora ma ten telefon

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      kupiłam ten telefon za 300zł, patrząc się teraz na tą cenę serce mnie boli;-) Ale tak ogółem telefon bardzo fajny i praktyczny, wszyscy mi go zazdroszczą

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      kupuje ten telefon możecie mi powiedzieć czy warto go kupić???

Przeglądanie wątków odpowiedzi 14
Odpowiedz na: Odpowiedź #242399 w Sprzedano już 2 mln LG Cookie (LG- KP500)
Twoje informacje:




Anuluj