Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Sony Ericsson W595 tanieje w Play

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Sony Ericsson W595 z serii Walkman dostępny w Play od 1 zł. Użytkownik telefonu może tworzyć własne listy utworów, które pasują do jego nastrojów przy zastosowaniu funkcji SensMe.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139232

      no to powiało od play obniżką heh 🙁

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139232

      Faktycznie ciekawe czy zmniejszą cenę G2 skoro w Erze jest po tak niskiej cenie 49/99zł a w Play po takich wyśrubowanych cenach i w dodatku z ograniczeniem zasięgowym pakietów internetowych…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139232

      Nie ma to jak piorunująca wiadomość na święta :p

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139232

      no iu juz marzec a telefonu jeszcze w play nie ma.jest e cenniku ale praktycznie go nie ma

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139232

      To właśnie chciałam go ale nigdzie go nie ma .. to po co go wystawiają w cenniku play lub w innych sieciach !

Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
Odpowiedz na: Odpowiedź #185243 w Sony Ericsson W595 tanieje w Play
Twoje informacje:




Anuluj