Start Forum Sprzęt Sony Sony Ericsson Kurara nowy model z Symbianem

Przeglądanie wątków odpowiedzi 6
  • Autor
    Wpisy
    • KamilBakowski
      Członek
      Liczba postów: 698

      Sony Ericsson pomimo ogłoszenia nowego modelu opartego na Androidzie , nie ma zamiaru porzucić telefonów z Symbian’em. Serwis phonesdb.com przedstawił zdjęcia nowego modelu Sony Ericsson Kurara opartego na systemie operacyjnym Symbian S60 5th Edition

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      To Sony Ericsson bierze się do

      roboty,najwyższa pora.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      boze wszystkie te telefony takie same,

      mam kupe kasy alenie wiem ktory kupic , bo nie podobaja mi sie , saito, sraito, aino, sraino ,kurara, htc, samsungi z dotykiem, wszystkie takie same , do kur… nedzy !!!!!!!!!!cegla z wielkim ekranem, nie lubie dotykow

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      tylko przyszlosc to dotykowe ekrany…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      Szmelc

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139230

      Mi sie ten telefon podoba jest bardzo przydatny i z HD nie przesadzali robi wspaniale zdjecia jak i wideo polecam go wszystkim ktorzy cenia funkcujalnos telefonow i niezly wyglad

    • alicka
      Członek
      Liczba postów: 9

      to prawda, że te telefony są bardzo podobne. Se prawie każdego tygodnia wypuszcza już nowy telefon z małymi różnicami. ale po co? a telefony tylko są droższe i droższe. ale nie powiem tego, że nie jest fajny telefon, na pewno jest:P

Przeglądanie wątków odpowiedzi 6
Odpowiedz na: Odpowiedź #184380 w Sony Ericsson Kurara nowy model z Symbianem
Twoje informacje:




Anuluj