Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość11 grudnia 2008 o 12:24Liczba postów: 139230ja niemoge… LUDZIE!!!! komórka to takie samo urządzenie elektryczne jak każde inne! Trzeba uważać jak się je użytkuje! Jak ktoś dłubie przy baterii i np. zrobi zwarcie to niech się nie dziwi, że mu potem ta bateria się np. zapali :/ to tak jakby myć pod kranem podłączony do prądu mikser albo suszyć włosy bezpośrednio pod prysznicem a potem się dziwić że prąd kogoś poraził!
-
Anonimowy
Gość12 grudnia 2008 o 09:34Liczba postów: 139230
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 4