Przeglądanie wątków odpowiedzi 6
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość11 maja 2009 o 12:22Liczba postów: 139232 -
Anonimowy
Gość12 maja 2009 o 13:13Liczba postów: 139232Ale wygórowana gdzie? W plaju? Rozumiem że jest on drogi ale cena odzwierciedla jego zalety. To ciekawe czy Orange go wycofa w najbliższym czasie. Myślę że sobie poradzi. Oferta dla firm nie jest zła a co za tym idzie i klientów jest więcej. Ktoś się pewnie jeszcze skusi na niego.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 6