Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Promocja darmowe Mobilne Grono w Plusie
Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość16 marca 2010 o 07:41Liczba postów: 139202na fonie mixplusa w rodzinie skusiłem sie na darmowy facebook w komórce..nawet załozyłem fikcyjne konto,jednak patrze na stan konta a tu zjada kase..czytam regulamin tej promocji i widze co?:domeny z którymi polaczenie po wpn wap jest zgodnie z regulaminem za darmo.cała reszta domen płatna zgodnie z cennikiem.sądze ze uokik to sprawdzi bo mial juz poszedł.w tej promocji pewnie tez bedzie podobnie 😉
-
Anonimowy
Gość16 marca 2010 o 14:39Liczba postów: 139202
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 5