Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus promuje polecenie zapłaty i wprowadza stawkę 29 gr w post-paid

Przeglądanie wątków odpowiedzi 23
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Polkomtel, operator sieci Plus, do dnia 30.04.2010 roku promuje usługę „polecenie zapłaty”. Ponadto od poniedziałku w sieci Plus w ofertach dla abonentów indywidualnych zostaje wprowadzona stawka 29 gr/min do wszystkich oprócz Play.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      A i plusik postanowił zareagować na konferencję playa i wprowadza od poniedziałku stawkę 0,29 zł do wszystkich (bez Play) dla abonentów z 250 minutami w abo i pakietem 120 minut przez pół roku. I ktoś powiedział, że Plus się już kończy. Oj, będzie się jeszcze działo.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      w play 29gr jest od dawna, a do tego kupę różnych promocji typu darmowe rozmowy wewnątrz sieci, i mówię o 29gr do WSZYSTKICH, a nie tylko do wielkiej trojki monopolistów ;]

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Co się będzie działo? Co to jest 120 minut w sieci i to tylko przez 1/4 okresu umowy? Albo co to jest 250 minut do wszystkich za 90 PLN – nic.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Era – abo 55pln, minuta po abo 29 gr, minut wliczonych 180, do tego paczka danych 50mb – w Plusie abo 55pln, minuta po abo 29 gr, minut wliczonych 120, bez netu…super rewolucja Plusa:)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      dziękuję nie skorzystam.

      po 10 latach wieje do play – wiecej promocji tansze lepsze telefony i krotkie umowy oraz fajne promocje np darmowe rozmowy w sieci.

      Plus kuleje i nic juz z tym nie zrobimy.

      Poza tym ten przereklamowany zasieg plusa – 1 kreska zasiegu w centrum warszawy a na wsi to mozna pomarzyc o dzwonieniu.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Rura w W3 mięknie. Ciekawe dlaczego?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Wcale nie trzeba pilnować terminów zapłaty, mija termin zapłaty przychodzi SMS o braku opłaty z kwotą jaką trzeba zapłacić, loguje się do banku i robię przelew.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      w play jest to samo ale za fakture elektorniczną i dostajesz NA PÓŁ COKU I TU różnica ze jeszcze na stacjonarki

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      A po ile sobie liczą do Centernet i CP?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      @TTSD – sorry ale play ma rowniez swoje nadajniki 🙂 i akurat w mojej okolicy zasieg jest pelny a jak jade na wies to mam 3 kreski.

      Pytałem się również znajomych którzy mają play i powiedzieli ze zasieg nie jest tragiczny i spokojnie sie dzwonic da.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      36i6 – zmiana regulaminu od 13.04.2010 – kończą się okazyjne połączenia do wszystkich za 0,29 zł, kończą się połączenia w ramach sieci za 0,09 zł i kończą się połączenia do P4 za 0,60 zł.

      Simplus – zmiana regulaminu od 13.04.2010 – duże zmiany w taryfie Twój Profil na niekorzyść klientów.

      Podsumowując: posiadacze pre-paidów zapłacą więcej. Czyżby operator odbijał sobie straty poniesione w walce z P4 kosztem swoich klientów?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Oczywiście te 60 minut to jednorazowo?:))) Nie kumam operatorów. Dali by np 30 minut do swojej sieci do miesiac dla kogoś kto właczy polecenie zapłaty i efakture. Oszczedzaja na papierze i wysyłace, edukuja ludzi. Poza tym czesto na jednej fakturze ludzie maja 2 – 3 telefony a taki pakiet bylby na konto. Albo np. aktywacja za 1zł jak ktos przy podpisywaniu umowy zleci polecenie zapłaty + efakture. Raz "straca" ale potem będą mieli wychowanym klientów i przez najblizsze dziesiatki lat bedą na tym oszczedzac.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      albo niech pisza na fakturach ze to nie jest ekologiczne i ze najlepiej jakby ludzie przeszli na pdf! plus odgórny powinien być nakaz drukowania ulotek w ilościach powyżej 1000 sztuk tylko na papierze makulaturowym.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Plus i te jego oferty. Z Simplusem i Sami Swoi się udał podnosząc stawkę. Wg mnie te polecenie zapłaty to specjalnie zrobione żeby mieć wyższą płynność bo jak im odchodzi tyle klientów to nie dziwota że muszą czymś załatać to wszystko.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Nic ciekawego, wciąż dają dużo mniej minut niż inni, i nie kumam po co wycofali Rarkę, jak teraz wracają z taryfami 29gr/minuta

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Byłem kiedyś abonenetem plusa.te 60 min jest jednorazowo w ten sposób że przez 1 miesiąc 30 min i w kolejnym 30 min. żenada.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      niezła kaszana… co z tym plusem?! simplus tez slabiutko… a szkoda bo plus byl swego czasu bardzo fajny…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Plus z jednej strony komunikuje ze chce przekroczyć 14mln klientów z drugiej robi wszystko aby tego nie zrobić takimi ofertami tylko odstrasza a stracił już masę klientów.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Plus był fajny dla mnie przez 10 lat.Czas coś zmienic .W kwietniu jeden numer idzie do plej,a w czerwcu drugi.Słyszę po znajomych że to samo tylko wszyscy czekają do końca umowy i do widzenia plus,lub orange.Era wogłle w moich okolicach się nie liczy ze względu na zasięg,to wiele nie straci przez pleja.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Niestety Plus nie ma nic ciekawego do zaoferowania. I fakty są takie, że na liście kontaktów pojawia się P4, Orange(!?) i Era (constans). Plus ubywa. Powoli rodzinę przenoszę do Play. Mam PF więc tak mi jest najłatwiej i najkorzystniej (także dla nich). Ta to już jest. Najpierw był Centertel, potem Era, teraz Plus i PF od kwietnia 2009. I PF na razie zostanie na stałe. Telefon bez łaski sobie sam kupię.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Witam ja jestem prawie od początku w Plusie i wszystko było nie żle do momentu kiedy dałem się namówić na internet bezprzewodowy choć mam stałe łącze w domu i w pracy. Czasem podczas wyjazdów zagranicznych mógł bym korzystać z internetu i robić przelewy i czytać wiadomosci z kraju, jak zapewniła mnie osoba reprezentująca operatora koszt otwarcia strony za granica to około 3 zł więc się zgodziłem.

      Jak się potem okazało za otwarcie około 15 stron zapłaciłem 170 zł to lekka przesada i pewno też zamienie na Play

    • PROZAK
      Uczestnik
      Liczba postów: 1932

      Dziś 15, zobaczymy czy te zapowiedzi ze będzie 29 groszy za minutę sprawdzi się.Obawiam się że tak ma być dopiero po wyczerpaniu minut w abo.A w abonamencie ponad 40 groszy za minute. Chyba ze telefony z górnej półki będą po złotówce to oferta plusa może być ciekawa.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Te 29 groszy to PROMOCJA czy TARYFA? Bo to robi wielką różnicę…

Przeglądanie wątków odpowiedzi 23
Odpowiedz na: Odpowiedź #191966 w Plus promuje polecenie zapłaty i wprowadza stawkę 29 gr w post-paid
Twoje informacje:




Anuluj