Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Plus promuje polecenie zapłaty i wprowadza stawkę 29 gr w post-paid
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość12 marca 2010 o 13:46Liczba postów: 139183 -
Anonimowy
Gość12 marca 2010 o 14:56Liczba postów: 139183dziękuję nie skorzystam.
po 10 latach wieje do play – wiecej promocji tansze lepsze telefony i krotkie umowy oraz fajne promocje np darmowe rozmowy w sieci.
Plus kuleje i nic juz z tym nie zrobimy.
Poza tym ten przereklamowany zasieg plusa – 1 kreska zasiegu w centrum warszawy a na wsi to mozna pomarzyc o dzwonieniu.
-
Anonimowy
Gość12 marca 2010 o 16:58Liczba postów: 139183 -
Anonimowy
Gość12 marca 2010 o 17:23Liczba postów: 13918336i6 – zmiana regulaminu od 13.04.2010 – kończą się okazyjne połączenia do wszystkich za 0,29 zł, kończą się połączenia w ramach sieci za 0,09 zł i kończą się połączenia do P4 za 0,60 zł.
Simplus – zmiana regulaminu od 13.04.2010 – duże zmiany w taryfie Twój Profil na niekorzyść klientów.
Podsumowując: posiadacze pre-paidów zapłacą więcej. Czyżby operator odbijał sobie straty poniesione w walce z P4 kosztem swoich klientów?
-
Anonimowy
Gość12 marca 2010 o 18:25Liczba postów: 139183Oczywiście te 60 minut to jednorazowo?:))) Nie kumam operatorów. Dali by np 30 minut do swojej sieci do miesiac dla kogoś kto właczy polecenie zapłaty i efakture. Oszczedzaja na papierze i wysyłace, edukuja ludzi. Poza tym czesto na jednej fakturze ludzie maja 2 – 3 telefony a taki pakiet bylby na konto. Albo np. aktywacja za 1zł jak ktos przy podpisywaniu umowy zleci polecenie zapłaty + efakture. Raz "straca" ale potem będą mieli wychowanym klientów i przez najblizsze dziesiatki lat bedą na tym oszczedzac.
-
Anonimowy
Gość12 marca 2010 o 19:48Liczba postów: 139183 -
Anonimowy
Gość13 marca 2010 o 18:07Liczba postów: 139183Plus był fajny dla mnie przez 10 lat.Czas coś zmienic .W kwietniu jeden numer idzie do plej,a w czerwcu drugi.Słyszę po znajomych że to samo tylko wszyscy czekają do końca umowy i do widzenia plus,lub orange.Era wogłle w moich okolicach się nie liczy ze względu na zasięg,to wiele nie straci przez pleja.
-
Anonimowy
Gość14 marca 2010 o 00:09Liczba postów: 139183Niestety Plus nie ma nic ciekawego do zaoferowania. I fakty są takie, że na liście kontaktów pojawia się P4, Orange(!?) i Era (constans). Plus ubywa. Powoli rodzinę przenoszę do Play. Mam PF więc tak mi jest najłatwiej i najkorzystniej (także dla nich). Ta to już jest. Najpierw był Centertel, potem Era, teraz Plus i PF od kwietnia 2009. I PF na razie zostanie na stałe. Telefon bez łaski sobie sam kupię.
-
Anonimowy
Gość14 marca 2010 o 16:43Liczba postów: 139183Witam ja jestem prawie od początku w Plusie i wszystko było nie żle do momentu kiedy dałem się namówić na internet bezprzewodowy choć mam stałe łącze w domu i w pracy. Czasem podczas wyjazdów zagranicznych mógł bym korzystać z internetu i robić przelewy i czytać wiadomosci z kraju, jak zapewniła mnie osoba reprezentująca operatora koszt otwarcia strony za granica to około 3 zł więc się zgodziłem.
Jak się potem okazało za otwarcie około 15 stron zapłaciłem 170 zł to lekka przesada i pewno też zamienie na Play
-
-
-
AutorWpisy