Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Plus chce wprowadzić do oferty iPhone 3G S

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Polkomtel, operator sieci Plus i Sami Swoi, prowadzi negocjacje z firmą Apple w sprawie dostaw telefonu iPhone 3G S. Jest także szansa, aby w ofercie Plusa znalazł się telefon z Androidem – dowiedziała się Gazeta Prawna.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      a powinni już dawno mieć telefony z Androidem na

      pokładzie..

      ale nie, po co .. najlepiej być na szarym końcu..

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      fajnie by było gdyby ten telefon był w sieci Plus!

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
Odpowiedz na: Odpowiedź #179588 w Plus chce wprowadzić do oferty iPhone 3G S
Twoje informacje:




Anuluj