Polkomtel, operator sieci Plus i Sami Swoi, prowadzi negocjacje z firmą Apple w sprawie dostaw telefonu iPhone 3G S. Jest także szansa, aby w ofercie Plusa znalazł się telefon z Androidem – dowiedziała się Gazeta Prawna.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj: