Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Play poczeka na nową ustawę o VAT

Przeglądanie wątków odpowiedzi 7
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Play poczeka z przedstawieniem swojego na stanowiska na nową ustawę – poinformował na swoim blogu rzecznik Play Marcin Gruszka.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • bellodc
      Członek
      Liczba postów: 25

      …i pewnie znów PLAY zaskoczy wszystkich… 😎

    • Blom
      Uczestnik
      Liczba postów: 2972

      No cóż, Orange już zareagowało i zapowiedziało, że podwyżkę VAT bierze na swoje plecy a milczenie Play może być złowróżbne.

    • kaczmaj
      Członek
      Liczba postów: 11

      tak, zwłaszcza, że Era i Plus nie powiedzieli nic, a Play powiedział, że nic nie powie… 😀

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139194

      Wątpię, że Play weźmie na swoje barki również dopłacanie do Vatu. Coś tanieje, to w tym samym czasie coś musi po prostu zdrożeć.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139194

      pewnie analiza kosztów będzie dla Play ważniejsza niż dobro klientów.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139194

      a odkąd to doładowanie podlega opodatkowaniu? przecież opodatkowaniu podlegają usługi telekomunikacyjne, które wykonywane są konkretnego dnia o konkretnej godzinie.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139194

      Prezydent jeszcze tej całej ustawy o wyższym podatku VAT nie podpisał, więc należy poczekać z tymi zapędami. Decyzja Orange może być po prostu przedwczesna.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 7
Odpowiedz na: Odpowiedź #237700 w Play poczeka na nową ustawę o VAT
Twoje informacje:




Anuluj