Start Forum Operatorzy Internet mobilny Pierwszy netbook Nokii już w sprzedaży w Polsce

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Światowy producent telefonów komórkowych, firma Nokia, postanowiła rozszerzyć swoją działalność i wprowadzić na polski rynek długo oczekiwanego netbooka: Nokia Booklet 3G.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      Podobne osiagi (3g/wi-fi,10,1cala) ma acer one a jest i

      ladniejszy i za ta cene mozna juz kupic 3 takie lapki w wersji

      podstawowej lub 2 w wersji wypasionej z 3 komorowa

      wydajniejsza bateria i wiekszym twardzielem.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      Fanboje Nokii czy Appla zapłacą każdą cenę za produkt z logo ich ulubionej marki.

    • LesH
      Uczestnik
      Liczba postów: 3876

      "Monitor 10,1 cala przystosowany do odtwarzania obrazu w najwyższej jakości HD" – ta wypowiedź sugeruje rozdzielczość full HD 1080×1920, a jeśli ekran tej Nokii jest choćby 'HD-ready’ czyli 768×1360 to już byłby sukces, gdyż tylko nieliczne netbook-i o podobnej przekątnej ekranu takie bywają.

      A propos cwanego tricku producentów i sieci handlowych: znana od dawna rozdzielczość 768×1360 bywa ostatnio często promowana mylącym 'chwitem marketińgowim’: HD… Nie jeden klient na to się nabrał. Byłem świadkiem 'pozakupowych’ pretensji reklamacyjnych nabywców złowionych właśnie na to rzekome HD ekranu… Wprawdzie za Odrą i tu, dzięki mocnym prawom konsumenta migusiem można otrzymać należną satysfakcję, ale fakt pozostaje faktem: oszukańczym sloganom reklamowym trudno powiedzieć STOP!…

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
Odpowiedz na: Odpowiedź #192327 w Pierwszy netbook Nokii już w sprzedaży w Polsce
Twoje informacje:




Anuluj