Start › Forum › Operatorzy › Internet mobilny › Pierwszy netbook Nokii już w sprzedaży w Polsce
-
AutorWpisy
-
-
"Monitor 10,1 cala przystosowany do odtwarzania obrazu w najwyższej jakości HD" – ta wypowiedź sugeruje rozdzielczość full HD 1080×1920, a jeśli ekran tej Nokii jest choćby 'HD-ready’ czyli 768×1360 to już byłby sukces, gdyż tylko nieliczne netbook-i o podobnej przekątnej ekranu takie bywają.
A propos cwanego tricku producentów i sieci handlowych: znana od dawna rozdzielczość 768×1360 bywa ostatnio często promowana mylącym 'chwitem marketińgowim’: HD… Nie jeden klient na to się nabrał. Byłem świadkiem 'pozakupowych’ pretensji reklamacyjnych nabywców złowionych właśnie na to rzekome HD ekranu… Wprawdzie za Odrą i tu, dzięki mocnym prawom konsumenta migusiem można otrzymać należną satysfakcję, ale fakt pozostaje faktem: oszukańczym sloganom reklamowym trudno powiedzieć STOP!…
-
AutorWpisy