Start Forum Sprzęt LG Pierwsze telefony z Windows Mobile 7 to LG Apollo oraz HTC Obsession?

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
  • Autor
    Wpisy
    • KamilBakowski
      Członek
      Liczba postów: 698

      Dzisiaj na naszym serwisie mogliście przeczytać kolejne informacje na temat WM7. Jak okazuje się pierwsze telefony oparte na nowym systemie operacyjnym giganta z Redmond to LG Apollo oraz HTC Obsession.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      LG z WM7 musze powiedzieć że firma pnie sie coraz wyżej, ale skoro zapowiedzieli 20% wzrost sprzedaży telefonów w stosunku do mijającego roku to muszą proponować coraz to lepszy sprzęt.

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
Odpowiedz na: Odpowiedź #188152 w Pierwsze telefony z Windows Mobile 7 to LG Apollo oraz HTC Obsession?
Twoje informacje:




Anuluj