Dzisiaj na naszym serwisie mogliście przeczytać kolejne informacje na temat WM7. Jak okazuje się pierwsze telefony oparte na nowym systemie operacyjnym giganta z Redmond to LG Apollo oraz HTC Obsession.
LG z WM7 musze powiedzieć że firma pnie sie coraz wyżej, ale skoro zapowiedzieli 20% wzrost sprzedaży telefonów w stosunku do mijającego roku to muszą proponować coraz to lepszy sprzęt.