Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Pakiety Play Online w telefonie bez 2 GB za 40zł
Przeglądanie wątków odpowiedzi 12
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość22 stycznia 2010 o 08:13Liczba postów: 139231No szkoda, że wycofali ten pakiet. Był dla wielu bardzo dobrym rozwiazaniem na net. Teraz powinni w ramach rekompensaty zmienic zasady zamawiania pakietów 500mb i 1Gb. Dotychczas można było zamawiać tylko jeden pakiet np. 500mb a nastepny taki sam dopiero jak upłynie czas ważności tego pierwszego i czekało się czasami wiecej niż 25 godziny na nowy pakiet. Niech zmienią, żeby mozna było na koncie w danej chwili mieć maksymalnie np. 3 pakiety jednego typu albo jeszcze lepiej – dowolną ilość. Przecież to sam zysk dla opa.
-
Anonimowy
Gość22 stycznia 2010 o 14:24Liczba postów: 139231
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 12