Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Pakiet 1000 minut w OPOP bez stacjonarnych

Przeglądanie wątków odpowiedzi 14
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Od 17 listopada Pakiet „Pakiet 1000 minut w Orange POP będzie obowiązywał jedynie na połączenia ze wszystkimi numerami Orange – bez numerów stacjonarnych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      w orange jest coraz lepiej play to jednak play

    • Blom
      Uczestnik
      Liczba postów: 2972

      I w tym właśnie momencie ten pakiet stał się nie atrakcyjny.
      Nawiasem, skoro likwidują możliwość połączeń na stacjonarne to chyba musi być jakiś zgrzyt w „iddylicznej symbiozie” TP i Orange.

    • babeo
      Członek
      Liczba postów: 31

      Na swoim blogu rzecznik TP, przekonuje że pakiet jest nadal atrakcyjny, ale obcięcie z pakietu rozmów stacjonarnych to tak jakby w hot dogach zrezygnować z parówki i wmawiać, że to nadal atrakcyjny fast food. No proszę….

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Jeśli zdaniem Pana rzecznika pakiet jest nadal atrakcyjny, to gratuluje dobrego samopoczucia. Korzyści mniej, ale cena taka sama. Taka ukryta forma podwyżki.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      pewnie dzieki temu zniknie mozliwosc przedluzania pakietu o 30 dni kwota za 6PLN. Dodatkowo widac w nowej taryfie orange one nie przybywa klientow.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Taniej wyjdzie podarować komuś PF i korzystać ze Stanu Darmowego lub Nieograniczonych Rozmów. 10 lub 20 zł w kieszeni. O smsach za free nie wspomnę. 😛

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      nowe to znaczy złe, to polityka naszych telekomów i będzie gorzej pretekst to podwyżka podatku wat, jaka rada szukać w internecie, gadu air może mbank i inne oferty, tylko trzeba się nie bać zmian.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Dokładnie jak wspomniała @zocha to ukryta troszkę forma podwyżki, dlaczego skoro usługa ni obejmuje już stacjonarek nie przycięli ceny do 6 zł? 12 zł na miesiąc to dopiero byłoby korzystnie.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      Coby nie mówić to i tak ten pakiet w dalszym ciągu wydaje się dość atrakcyjny, nawet bez środków do wykorzystania na stacjonarki. Podejrzewam zresztą, że liczba połączeń na nie w ramach tego pakietu stanowiła niewielki odsetek.

    • webis
      Członek
      Liczba postów: 201

      Musieli się mocno przeliczyć. Strzał w stopę.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      w co ten Orange gra? przecież to bzdura i chyba na siłę chcą odciągnąć od siebie klientów. W żadnej innej sieci takie rzeczy nie mają miejsca. W Heyah natomiast dzwonię za darmo po każdym doładowaniu.. wystarczy, że załaduję kwotą 30 zł i ze wszystkimi w swojej sieci gadam nic nie płacąc, a do 29 zł z wybranym numerem. Dobrze, że dawno moi znajomi przenieśli się do Heyah i nie muszę bawić się w pakiety 😉

    • Poll
      Członek
      Liczba postów: 1733

      Znowu pewnikiem czerwone lampki im mrugały od przeciążenia 😉

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139244

      czy znacie jakieś inne pakiety w Orange POP obejmujące minuty na numery stacjonarne?
      co dwa tygodnie wykupowałam ten pakiet, ponieważ dużo dzwonię poza miasto na stacjonarne, a teraz niestety muszę z tego zrezygnować i znaleźć coś innego. 😡

    • zypolek
      Członek
      Liczba postów: 205

      Ale lipa 😉 U mnie w Tak-taku, w ramach pakietu 1000 minut można dzwonić na stacjonarne Ery i dodatkowo cena pakietu jest o 1 zł niższa 😉

Przeglądanie wątków odpowiedzi 14
Odpowiedz na: Odpowiedź #236401 w Pakiet 1000 minut w OPOP bez stacjonarnych
Twoje informacje:




Anuluj