Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Pakiet 1000 minut w OPOP bez stacjonarnych
Przeglądanie wątków odpowiedzi 14
-
AutorWpisy
-
-
Anonimowy
Gość5 listopada 2010 o 15:17Liczba postów: 139244 -
Anonimowy
Gość5 listopada 2010 o 18:02Liczba postów: 139244w co ten Orange gra? przecież to bzdura i chyba na siłę chcą odciągnąć od siebie klientów. W żadnej innej sieci takie rzeczy nie mają miejsca. W Heyah natomiast dzwonię za darmo po każdym doładowaniu.. wystarczy, że załaduję kwotą 30 zł i ze wszystkimi w swojej sieci gadam nic nie płacąc, a do 29 zł z wybranym numerem. Dobrze, że dawno moi znajomi przenieśli się do Heyah i nie muszę bawić się w pakiety 😉
-
Anonimowy
Gość6 listopada 2010 o 08:13Liczba postów: 139244
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 14