Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Oświadczenie TP ws separacji funkcjonalnej TP
-
AutorWpisy
-
-
Telekomunikacja Polska spodziewała się takiej decyzji UKE i nie jest nią zaskoczona. Regulator od wielu miesięcy w mediach zapowiadał taką decyzję i podejmował liczne działania, które miały na celu jej uzasadnienie. Obecnie nastąpiło jedynie medialne apogeum, czytamy w komunikacie TP.
-
Anonimowy
Gość16 grudnia 2008 o 08:32Liczba postów: 139194Takie oświadczenie jest utrzymane w tonie groźby i chyba należy przyjąć do wiadomości, iż TP zrobi wszystko aby ten podział odbił się ich abonentom bardzo mocną czkawką. Czyli tak jak dawniej, ludu szary ty za to zapłacisz (dosłownie i w przenośni). Jak tu pozostać obojętnym wobec groźby pod adresem zarówno ustawodawcy jak i zwykłych obywateli. Czemu my zwykli obywatele musimy być ciągle zależni od tego bezdusznego monopolisty. Chcemy "wolności telekomunikacyjnej" w wyborze operatora, a nie konieczne zło reprezentujące nie wiadomo czyje interesy (bo na pewno nie abonenta i nie Skarbu Państwa). Chcemy tylko wolności !!
-
-
AutorWpisy