Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Orange stacjonarny taniej
Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
-
AutorWpisy
-
-
Od 1 kwietnia Orange wprowadził niższe ceny w ofercie Orange stacjonarny. Teraz klient indywidualny zapłaci 0,40 zł (poprzednio 0,57 zł/ minuta) na numery komórkowe (oprócz Play). Ponadto operator zaprezentował nową odsłonę Promocji „Taniej do Polsatu Cyfrowego”.
-
Anonimowy
Gość8 sierpnia 2009 o 13:45Liczba postów: 139210możesz przenieś swój nr tel z TP do Orange nawet jeśli masz Neo wtedy abonament jeżeli jesteś już klientem Orange wynosi 37 zł. jeżeli nie masz abonamentu na tel komórkowy w Orange to za stacjonarny tel zapłacisz 42 zł. Mimo wszystko jest to taniej niż w TP a w pakiecie masz aż 80 min na połączenia na tel stacjonarne krajowe. Polecam. Konsultant Orange
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 5