Start › Forum › Operatorzy › Internet mobilny › Orange Free za 1 zł tylko w esklepie
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość24 listopada 2009 o 20:58Liczba postów: 139210Adaś: no wiadomo, że zawsze bierze się pod uwagę ruchy konkurencji, konstruując ofertę, więc moim zdaniem nie ma w tym nic złego/dziwnego. Dla mnie liczy się oferta, a w tej chwili w pomarańczy możesz mieć 2,5 GB (zamawiając przez e-sklep) za niecałe 40 zł, w Erze np masz 2 GB za 45 z groszami.
-
Anonimowy
Gość25 listopada 2009 o 11:09Liczba postów: 139210
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7