Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Nowy Spot Heyah obejrzano ponad 173 tysiace razy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7
-
AutorWpisy
-
-
Anonimowy
Gość16 czerwca 2009 o 15:29Liczba postów: 139210Reklama świetna…zwłaszcza ta wstawka z plejem. Darmowe smsy, tanio do unii, tanio w Polsce. Tylko plej się nieciekawie wyróżnia- ale pewnie niedługo i za nierówne mtry się wezmą.
W erze, czyli Heyah i TT są podwójne doładowania. Kto korzysta z tych promocji- do pleja ma najtaniej na rynku, bo 41gr/min.
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7