Start › Forum › Rynek › Wyniki i sprawozdania finansowe › Nowy interfejs bezdotykowy zrewolucjonizuje rynek?- film
-
AutorWpisy
-
-
Profesor Masatoshi Ishikawa oraz Dr. Takashi Komuro z Uniwersytetu w Tokio stworzyli interfejs bezdotykowy pozwalający na obsługę urządzeń mobilnych za pomocą gestów. Czy wizja przedstawiona w filmie „Raport Mniejszości” staje się powoli rzeczywistością? Tego dowiecie się czytając rozwinięcie wiadomości.
-
Anonimowy
Gość4 stycznia 2010 o 08:09Liczba postów: 139230Ciekawe jak ten interfejs radzi sobie przy zmiennym oświetleniu – np. w czasie chodzenia z telefonem – bo obawiam się że w tym przypadku mogą się pojawić problemy – na filmie aparat jest cały czas skierowany w jedno miejsce i pozostaje bez ruchu. A co do wygody to też jest dyskusyjne bo trzymanie dłoni w powietrzu i przesuwanie jej jest moim zdaniem mniej wygodne niż oparcie jej o telefon i manipulowanie tylko palcami dłoni. Wydaje mi się że to trochę już przegięcie – nawet ekrany dotykowe nie są takie cudowne i trudno się z nich korzysta np. podczas jazdy autobusem.
-
Anonimowy
Gość4 stycznia 2010 o 16:41Liczba postów: 139230
-
-
AutorWpisy