Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość14 lutego 2009 o 15:41Liczba postów: 139207Mialem sony ericsson w850i kupiony w media markecie za 1100zl.Po roku jego cena spadla 2/3 wartosci!Kupilem wyzej wsomniana nokie n82 jakiec9 miesiecy temu i teraz patrze w krakowie w komisie nowka kosztuje okolo 50 zlotych wiecej.Dobra marka ,dobre telefony.I po roku ja sprzedam po raz juz ktorys w zyciu zeby kupic cos trendy to przynajmniej niestrace.A co do lg.Trudno cos powiedziec konkretnego.Moj znajomy mial lg.Zdjecia tragedia a glosniczek cichutko pierdzial od nowosci.I to byj jakis flagowy lg.Moze z ta druga edycja prady bedzie lepiej.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3