Według szacunków w ciągu najbliższych czterech lat 48 proc. telefonów komórkowych wykorzystywanych będzie do łączenia się z internetem. Z najnowszego raportu Microsoft wynika, że już w 2010 roku internet może stać się najpopularniejszym medium w Europie.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj: