Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Mobilny internet w komórkach to przyszłość

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Według szacunków w ciągu najbliższych czterech lat 48 proc. telefonów komórkowych wykorzystywanych będzie do łączenia się z internetem. Z najnowszego raportu Microsoft wynika, że już w 2010 roku internet może stać się najpopularniejszym medium w Europie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      mówia to samo co dobrzynski co do mozliwosci mobilnego internetu.ciezko sie dziwic..u nas liderem na tym rynku pozostanie plus,choc moze i play sie postara bardziej i zmienia regulamin playonline i logowanie bedzie tez na edge bo z samym 3g mobilnosc to nieporozumienie

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      No wiesz, mówiąc o dostawcach mobilnego netu ja bym tez nie zapominał o orange free, w końcu zasięg ma największy w pl (patrz mapka na ich stronie).

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
Odpowiedz na: Odpowiedź #172437 w Mobilny internet w komórkach to przyszłość
Twoje informacje:




Anuluj