Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy MVNO › Mobilking – czy warto?
Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
-
AutorWpisy
-
-
Anonimowy
Gość27 października 2008 o 14:59Liczba postów: 139237Całkiem całkiem ten MK. Ale np. dla mnie wadą jest to, że jest taka sama stawka do wszystkich i nie ma możliwości obniżenia kosztów rozmów. Ja w TT mam np. stawkę do wszystkich 59 groszy, czyli 10 groszy więcej. I 16gr za smsa- o grosz wiecej. A kupuje pakiet lojalnościowy i mam do sieci i na stacjonarki minute za 14groszy. I to mi pozwala obniżyć znacznie koszty. A swoją drogą- niewiele dzwonie poza sieć.
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 4