Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Masz problem z długo podróżującym smsem w Play -zgłoś to
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość8 września 2009 o 21:35Liczba postów: 139239pozwole skomentowac Nie chce mi sie juz nawet zglaszac wystarczy ze wysle smsa od siebie do siebie idzie 10-30 min albo jak jestem w zasiegu PLAY i ktos wysle SMS kiedy przeskoczy mi na roamig PLUSA to kosmicznie dlugo idzie Coz mi sie play po 2 latach zaczyna wracac o zalatwianiu reklamacji w puncie sprzedazy juz nie wspomne
-
Anonimowy
Gość9 września 2009 o 06:58Liczba postów: 139239jak mam minimixa od roku.byl wtedy pakiet 200sms za free-dochodziły od razu..od marca jak weszedł "50min za9pln"i zostawało pare złotych na smsy dochodziły srednio po ponad 30min,do godziny-żenada.wszystko na roamingu plusa.nawet teraz wyslałem z minimix na plusa mineło 20min i nic.olałem to.w mixplus4 jest podobnie(50sms za free)po23godz jak wysle dochodzą kolo5-7 rano
-
-
AutorWpisy