Start › Forum › Sprzęt › LG › LG Xenon
Firma LG wprowadza do oferty nowy telefon komórkowy GSM/HSDPA z pełną, wysuwaną z boku klawiaturą QWERTY, 2.8″ ekranem i 3-megapikselowym aparatem cyfrowym. komunikację zapewnia Wi-Fi oraz Bluetooth.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj:
Ktos ma pojęcie kiedy ten model pojawi się w Polsce ?
własnie !
nie moge sie doczekać az wyjdzie ;]
mam ten telefon od ponad 3 m-cy jak dla mnie żaden strzał. spodziewałam się o wiele więcej
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: