Start Forum Sprzęt LG LG Shine II oficjalnie zapowiedziany

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
  • Autor
    Wpisy
    • KamilBakowski
      Członek
      Liczba postów: 698

      Koreański producent telefonów komórkowych zapowiedział drugą wersję modelu LG Shine. Ma on być dostępny w amerykańskiej sieci AT&T od 22 listopada tego roku.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Cena trochę wysoka, ale podobami się zestawienie srebrnej obudowy z błekitnymi klawiszami, design na pierwszym miejscu jak zwykle u LG

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Ma bardzo dobre wyposażenie, ciekawe kiedy kolejne wcieleni Shine będzie dostępne w Polsce

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
Odpowiedz na: Odpowiedź #185136 w LG Shine II oficjalnie zapowiedziany
Twoje informacje:




Anuluj