Start Forum Sprzęt LG LG GS200 oficjalnie, nowy niskobudżetowy model

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
  • Autor
    Wpisy
    • KamilBakowski
      Członek
      Liczba postów: 698

      Koreański producent telefonów komórkowych przedstawił nowy telefon LG GS200, jest to model niedrogi, stworzony z myślą o ludziach, którzy oczekują od telefonu standardowych funkcji. Dostępny jest on już na rynku rosyjskim.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      dla mnie teraz telefon który nie obsługuje maili jest skreślony… 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      A ja dwa razy w życiu odczytałem maila na telefonie… :))

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139207

      Jest to niedrogi model wyposażony w podstawowe funkcje i to właśnie jest jego plus, bo z większosci funkcji i tak korzystamy rzadko albo wcale więc po co je mieć w telefonie?!

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
Odpowiedz na: Odpowiedź #186995 w LG GS200 oficjalnie, nowy niskobudżetowy model
Twoje informacje:




Anuluj