Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość12 maja 2010 o 09:29Liczba postów: 139207Osoby zainteresowane zakupem tego modelu mają zrobioną świetną recenzję prezentującą atuty telefonu, ale spacer to salonu i obejrzenie go „na żywo” to oczywiście rzecz jaką muszę zrobić w najbliższych dniach. podoba mi się to że jest to kolejny społecznościowy model firmy LG która coraz bardziej inwestuje w poziom techniczny swoich komórek. Teraz komórki LG to nie to samo co jeszcze było kilka lat temu.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 3