Start Forum Inne Hydepark Kursy z zarządzania

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
  • Autor
    Wpisy
    • Opooogq
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Cześć! Muszę podnieść swoje umiejętności w zakresie zarządzania, ponieważ awansowałem. Obecnie zarządzam 15-osobowym zespołem, a ja nie bardzo wiem, jak wszystko zorganizować. Może ktoś zna jakieś dobre kursy?

    • yupaawba
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Cześć! Ojej, nie znam się na zarządzaniu, pracuję jako projektant, ale pamiętam, że mój były szef opowiadał kiedyś o tym, jak uczył się zarządzać ludźmi. Szczerze mówiąc, nie pamiętam szczegółów, ale mam gdzieś link https://l-a-b-a.pl/lecture/zarzadzanie , który wrzucił wtedy na czat firmowy. Nie wiem nawet, co tam dokładnie jest, więc po prostu wejdź na stronę Laba i zobacz, co oferują, może znajdziesz coś dla siebie.

Przeglądanie wątku odpowiedzi 1
Odpowiedz na: Odpowiedź #1934268 w Kursy z zarządzania
Twoje informacje:




Anuluj