Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Komórka Cyfrowy Polsat

Przeglądanie wątków odpowiedzi 10
  • Autor
    Wpisy
    • superneo25
      Członek
      Liczba postów: 53

      Cyfrowy Polsat wprowadził do swojej oferty Alcatela OT-S210 którego nazwali… Cyfrowy Polsat (CP-100).

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • spiro
      Uczestnik
      Liczba postów: 155

      ciekawe czy będzie simlock? :p

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Tt,heyah,mk,biedronka i zagraniczne tmobile na nim pojda.to pewne

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Tt,heyah,mk,biedronka i zagraniczne tmobile na nim pojda.to pewne

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Ze co? Polsat ma kod 260-12. Era, TT, Heyah i Biedronka maja kod 260-02. Zagraniczne T-Mobile nie maja tu nic wspolnego – one maja wlasne kody w kazdym kraju.

      Podsumowujac – pojdzie na nim tylko Cyfrowy Polsat.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Telefon wygląda OK – tylko po co dawać mu taką BEZNADZIEJNĄ nazwę?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Telefon wygląda OK – tylko po co dawać mu taką BEZNADZIEJNĄ nazwę?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Ciągle przypominam, że pierwszym w Polsce brandowanym telefonem był Hagenuk Duet w sieci Plus.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      Za tą cenę są lepsze fony nawet w biedronce.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      wolałbym N1208 za 99zł w biedronie niż ten shit

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139183

      No i ten w biedronce bez simlocka. Do tego nie zmienili mu nazwy

Przeglądanie wątków odpowiedzi 10
Odpowiedz na: Odpowiedź #167368 w Komórka Cyfrowy Polsat
Twoje informacje:




Anuluj