Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Heyah: nowa oferta najpierw na Facebooku
-
AutorWpisy
-
-
Anonimowy
Gość13 lutego 2011 o 12:05Liczba postów: 139232Połączenia zagraniczne naprawdę super sprawa w Heyah, zresztą jako pierwsi zrobili taką ofertę. Szczególnie na wschód bardzo korzystna. Były swojego czasu reklamy z Wietnamczykami i Ukraińcami. Zresztą wg cennika mają najtańszy net 2gr/100kB. Do tego smsy i gadki po sieci za free… Podwójne to już renoma zarówno w Heyah jak i w TT. Tyle co oni to nikt nie daje.
-
-
Anonimowy
Gość17 lutego 2011 o 19:49Liczba postów: 139232Pakiet internetowy to dobra propozycja, tego akurat w Heyah brakowało i dobrze, że dają te 25 mb na start, zawsze można sprawdzić czy pakiet będzie dobry. A co podwyżek Blom, to są one spowodowane wzrostem stawki VAT do 23 % o czym Heyah informowała, ale przeliczyła też stany kont użytkowników, tak, że to operator pokrył początkowe koszty podwyżki.
-
AutorWpisy