Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Era wprowadza nowe taryfy Rodzinne i promocję Po byku – Regulaminy
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość14 maja 2010 o 17:56Liczba postów: 139207 -
Anonimowy
Gość14 maja 2010 o 19:40Liczba postów: 139207@Kan. Promocja po byku a w tabelach „byk” na „byku” ;).
W Tabeli Zestaw/Rodzina w rubryce „Usługa dodatkowa” w Taryfach 40 i 20 powinno być: „Grupa 2 osobowa w ramach usługi Era Sieć Rodzinna za 0 zł przez 9 pełnych Cykli Rozliczeniowych” oraz „(…) 6 pełnych Cykli Rozliczeniowych” odpowiednio do taryfy. -
Anonimowy
Gość15 maja 2010 o 08:09Liczba postów: 139207 -
Anonimowy
Gość15 maja 2010 o 20:33Liczba postów: 139207Nie wiem jak oni chcą utrzymać klientów z taką ofertą a co dopiero się rozwijać :-/ Przeciez Play z nadajnikami Plusa miażdży ich pod każdym względem… Kto da więcej niż 350 minut do wszystkich i darmowe rozmowy wewnątrz sieci?? Zasieg najlepszy w Polsce, bo Plusowski i mnóstwo minut. A najlepsze jest to, że jest tam pakiet złotówek, który można przeznaczyć na połączenia, smsy i MMSy 🙂
-
-
AutorWpisy