Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Era odzyska miliony złotych

Przeglądanie wątków odpowiedzi 8
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Z czwartkowego wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie wynika, że PTC, operator sieci Era i Heyah, nie musiała doliczać podatku VAT do naszych rachunków za zagraniczne rozmowy. Skarb Państwa zwróci pobrany podatek z odsetkami.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      A czy przypadkiem ten podatek nie powinien należeć się klientom, którzy w podanym czasie wykonywali połączenia w roamingu? To przecież im doliczono go do rachunków.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      Przeczytaj cały artykuł. Era naliczała część VAT, i tyle płacili klienci. Fiskus chciał, żeby płacili cały, i Era do tego dokładała jakby "od siebie" a nie z klientów. zresztą jak oddać klientom sprzed 7 lat cokolwiek?

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      Era ma najdroższy roaming w Polsce, o kilkadziesiąt procent droższy niż np. Orange – to skandal!!!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      kolego, trochę przesadzasz , róznica kilkunastu groszy to nie kilkadziesiąt procent. za to różnica między cenami międzyanrodowych w Heyah i Orange to rzeczywiście ponad 100 % 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      No rozmowy międzynarodowe w Heyah są nie do przebicia, oferta naprawdę super.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      mano – nie chce mi się ponownie tego wyjaśniać, bo opisałem to na TELEPOLIS, ale proponuję Ci, abyś porównał ceny Tak-Taka i Orange Go np. w Egipcie – bez komentarza…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      co skarb panstwa? ludzim oddac!!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139184

      Hehehehe się kłócą, wiadomo że nie można być wszędzie najtańszy. Co jak co naprawdę oferta Heyah jest rewelacyjna. Za co w Orange są beznadziejne oferty, robione na jedną łapę wszystkie prawie że takie same. I bezsensowne podawanie ilości minut w abonamencie, ciągle rozdzielane na Play i W3. U innych tego nie ma. Zresztą widać politykę Orange w ich wynikach.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 8
Odpowiedz na: Odpowiedź #179965 w Era odzyska miliony złotych
Twoje informacje:




Anuluj