Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Era odzyska miliony złotych
Przeglądanie wątków odpowiedzi 8
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość14 sierpnia 2009 o 18:30Liczba postów: 139184Hehehehe się kłócą, wiadomo że nie można być wszędzie najtańszy. Co jak co naprawdę oferta Heyah jest rewelacyjna. Za co w Orange są beznadziejne oferty, robione na jedną łapę wszystkie prawie że takie same. I bezsensowne podawanie ilości minut w abonamencie, ciągle rozdzielane na Play i W3. U innych tego nie ma. Zresztą widać politykę Orange w ich wynikach.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 8