Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Dwa miesiące rozmów bez limitu w Heyah
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość29 listopada 2010 o 19:31Liczba postów: 139202 -
Anonimowy
Gość30 listopada 2010 o 15:46Liczba postów: 139202@bansys – przecież taką ilość promocji nie wprowadziła tylko heyah. Gdyby tak przeanalizować pozostałych operatorów to pewnie mielibyśmy podobne zestawienie : Weź pod uwagę chociażby Orange :świąteczne promocja pre-paidowa, obniżki cen na Free i freedom, nowości telefoniczne ,a przed nami jeszcze bonusy w zwierzecych taryfach. Okres świąteczny sprzyja pojawiania się promocji, ale jeśli chodzi o porównania to myślę , że dopiero przyjdzie na to czas.
-
Anonimowy
Gość1 grudnia 2010 o 11:30Liczba postów: 139202@Ewa – tak, pewnie. Ja mam dwa telefony i dwie karty, jedną w Heyah i jedną w Orange i z przykrością stwierdzam, że jedynie Heyah dba o mnie należycie. W ofercie prepaidowej orange dostaje jedynie minuty i to wyłącznie do swojej sieci. Jeśli chciałbym do wszystkich muszę doładować za co najmniej 100 złotych, a w Heyah nieważne za ile doładuje, pieniądze z podwójnego doładowania mogę wykorzystać na wszystkie usługi i do wszystkich. Wydaje mi się, że jest wyraźna różnica. Zwierzęce taryfy mnie nie interesują, bo to mix/abonament i stawki też wcale nie są lepsze. Ja stawiam i tak na Heyah, chociażby ze względu, że na mieście widzę reklamy głównie Heyah, a nie Orange.
-
Anonimowy
Gość3 grudnia 2010 o 13:09Liczba postów: 139202@Bansys – heyah obsługuje tylko segment pre-paidowy , orange ma ich trochę więcej dlatego też promocje są rozłożone. Nie da się zrobić wszystkiego na raz.
Wspomniałam o promocji , gdzie można dostać 400 smsów i ustosunkowałeś się do niej (faktycznie należy w tym przypadku doładować konto kwotą 100 zł). Może po prostu podałam za mało przykładów. Chyba każdy pamięta bonus, gdzie za 6 zł można było otrzymać 1000 minut- takich promocji było sporo.
Jeśli chodzi o zwierzaki, to użytkownicy otrzymują 20% bądź 40 % bonusowych minut (w zależności od stażu ), a to jeszcze nie jest ta promocja na którą czekamy, a więc będzie ich więcej .
Nie twierdzę, że Heyah ma złą ofertę- wręcz przeciwnie. Dostrzegłam jedynie możliwości tych dwóch sieci. A to co komu odpowiada to już kwestia potrzeb. Wszędzie znajdą się plusy i minusy.
-
-
AutorWpisy