Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Czy w Polsce bezrobotny zadzwoni taniej ?

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Zachodnie firmy telekomunikacyjne szykują specjalne kryzysowe rozwiązania. Jak sprawdził Forsal, większość firm w Polsce nie jest gotowa na taką pomoc. – Jeżeli TP wzorem Telefonica wprowadziłaby specjalną ofertę kryzysową i zredukowała stawki za korzystanie ze swojej sieci, Netia rozważyłaby wprowadzenie analogicznej oferty – mówi GP Małgorzata Babik, rzecznik Netii.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139206

      No jednak można. zachowanie ery bardzo fair, 6 miesięcy to sporo czasy żeby znaleźć pracę, do tego nie wyłączają telefonu, dobra sprawa

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139206

      No tak, analogiczna "oferta" Netii w stosunku do TP jest następująca: mamy o 6 złotych tańszy abonament (nie 50 lecz 43 złote, czy jakoś tak) ale za to minuta na komórkę kosztuje nie 40 groszy brutto lecz 90 groszy brutto. No i jeszcze Netia po prostu bezczelnie zmyśla połączenia, np. kiedy klienta tydzień nie ma w domu…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139206

      Dziwne, że autor artykułu nie uwzględnił tego, że w tp jest coś takiego jak "plan przyjazny". Przeciez on jest właśnie przeznaczony dla tych, którzy korzystają z pomocy opieki społecznej…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139206

      Niestety, ale żeby skorzystać z pomocy społecznej nie wystarczy być bezrobotnym. I podejrzewam, że z pomocy społecznej korzystają tacy, których nie stać nawet na roczne doładowanie Play Fresh za 50 zł.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
Odpowiedz na: Odpowiedź #170738 w Czy w Polsce bezrobotny zadzwoni taniej ?
Twoje informacje:




Anuluj