Start Forum Sprzęt Nokia Brzytwa HSDPA od Nokii

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      W internecie pojawiły się doniesienia o kolejnym telefonie Nokii, który pojawi się na rynku na początku 2009 r. Ciekawostką jest fakt że nowy telefon GSM/HSDPA fińskiego producenta nazwany Nokia Wahoo do złudzenia przypomina Motorolę Razer V3, ale pochwalić się może klawiaturą Half-QWERTY.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      ***dydymus, przecież w opisie jest napisane że klawa jest 1/2 QWERTY keymat, czyli nie jest to QWERTY, tylko tzw. pół QWERTY (2 znaki na 1 klawisz)

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      Żabciu, chyba widzisz co napisane jest w opisie!? "pochwalić się może klawiaturą Half-QWERTY. "

      !

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      i to ma byc brzytwa? czy motka z napisem nokia i to z lipnymi funkcjami jak w motce xD

Przeglądanie wątków odpowiedzi 3
Odpowiedz na: Odpowiedź #164807 w Brzytwa HSDPA od Nokii
Twoje informacje:




Anuluj