W internecie pojawiły się doniesienia o kolejnym telefonie Nokii, który pojawi się na rynku na początku 2009 r. Ciekawostką jest fakt że nowy telefon GSM/HSDPA fińskiego producenta nazwany Nokia Wahoo do złudzenia przypomina Motorolę Razer V3, ale pochwalić się może klawiaturą Half-QWERTY.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj: