Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Bonus 25 zł za zasilenie Orange przez Gadu-Gadu

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Użytkownicy telefonów w sieci Orange i korzystający z komunikatora Gadu-Gadu 10 mają okazję otrzymać 25-złotowy bonus w nowej promocji „50zł+50%”.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      no i dobrze, zawsze to jakiś dodatkowy bonus do wykorzystania. Ja co prawda, nie dawno przeszedłem na abo ( plany optymalne) i przy okazji HTC Desire za złocisza zgarnąłem, więc ten temat mnie już nie dotyczy. Ale widać że Orange, ciągle coś tam odświeża w tych ofertach pre-paidowych. Podobnie zresztą chyba jak inni operatorzy ( Play Frash) itd. Więc nie ma na co narzekać.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139208

      Klienci dostają dosyć pokaźny bonus, więc nie można powiedzieć, że ta oferta jest zła. Ale też ma sporo minusów począwszy od wykorzystania środków tylko przez 14 dni, tylko do orange i na stacjonarne i tylko 50%, a nie tak jak w TT 200%.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 2
Odpowiedz na: Odpowiedź #235574 w Bonus 25 zł za zasilenie Orange przez Gadu-Gadu
Twoje informacje:




Anuluj