Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Bezlik rozmów w biznesie Plusa
PlusForum.pl, poinformował o szczegółach promocji Bezlik Rozmów dla klientów abonamentowych w sieci Plus. Oferta wystartuje 10 września. Nowa promocja Bezliku w biznesie oparta będzie o Taryfy TanioRozmowne.
Pełna treść artykułu dostępna tutaj:
Eeee… Nowe taryfy z pakietami kwotowymi poproszę… Albo bez niczego – z abonamentem za utrzymanie numeru za 5 zł i dobieraniem co komu pasuje 😉
wlo – ty chcesz, żeby w biznesie przedłużenie konta było za 5 zł? Zanosi się na dobre pakiety owszem, ale abo drogie bądź bardzo drogie.
Nazwa (wymagane):
E-mail (nie zostanie opublikowany) (wymagany):
Witryna internetowa: