Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Będzie cenzura internetu ? (video)

Przeglądanie wątków odpowiedzi 17
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Dostęp do internetu będzie w Polsce limitowany. Przy okazji zdelegalizowania e-hazardu rząd chce stworzyć czarną listę domen, które będą musieli blokować dostawcy internetu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Bandyto3xx
      Uczestnik
      Liczba postów: 109

      Bezpieczeństwa kogo? Chyba ich samych, bo mądry człowiek wie co robić z pewnoscią

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Niech sobie w domu cenzurują swój internet. To sie w głowie

      nie mieści co tu sie dzieje w tym kraju afera na aferze a do

      tego jeszcze może z Polski Chiny zrobią. Idiotyzm w biały

      dzień. Może wogóle niech wszczepiają nam chipy które będą

      kopały prądem jak będziemy przeglądać "nielegalne"

      materiały. Z dnia na dzień uświadamiam sobie że powoli

      nasz kraj staje sie dupą tego świata. Przykre, ale

      prawdziwe…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      wystarczy, aby sąd decydował o zamykaniu witryn, które łamią przepisy prawa!

      nie może o tym decydować żaden minister,

      musimy bronić wolności!

      w dobie rozwoju elektroniki staniemy u progu kompletnej inwigilacji naszych działań,

      nie możemy pozwolić na to, aby ktoś decydował, jakie informacje do nas docierają, wielkie media już są w rękach rządów i biznesu, fikcja demokracji nie pozwala małym partiom brać udziału w rządzeniu krajem!

      stańmy murem przeciw CENZURZE!

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Glosowliscie (cenzura) za wejsciem do eurokomuny, no to teraz macie.

      Prosimy o poszanowanie języka
      i Czytelników – Andrzej

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Totalna "Głupota" i walka z Wiatrakami może jeszcze nasi szanowni Politycy ocenzurują internet jak Chińczycy. Przy takim układzie wole zrezygnować z neta niż z kimś się użerać.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      jak ktos chce to jest dobry program, nazywa sie Beniamin, i kosztuje niewiele, bo ok 40 zlotych rocznie, wiec niech nie chrzania i niech sie zajma tym czym powinni, a nie sobie wymyslaja problemy zastepcze

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Proxy, VPN i moga mnie pocalowac.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Po prostu te palanty zmuszą nas do emigracji !

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Założą nam na ptaszki kamerki i będą patrzeć gdzie je wkładamy 🙂

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      to nie jest takie głupie jak brzmi,

      po tym, jak sprawdzą się systemy inwigilacji za pomocą elektronicznej obroży z biegiem lat dojdziemy do sytuacji, gdzie za wykroczenie drogowe będziemy musieli chodzić z obrożą…

      będą mówić, że nie będziemy przekraczać dzięki temu prędkości itp.

      a w rzeczywistości 50% ludzi będzie pod stałym nadzorem, a dokładność i możliwości obroży wzrosną, więc i nawet z kim śpimy będzie odnotowane w globalnym rejestrze :/

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      @kwon – nie jestem za obrożami, ale w sumie lepsza obroża niż odsiadka.

      Problem w tym, ze nie ma realnej kontroli nad pomysłami "naszych przedstawicieli" i przedstawione wyżej czarne scenariusze mogą się kiedyś sprawdzić, niestety.

      A najsmutniejszy jest fakt, że masa ludzi uwierzy. że cenzura jest dla ich ochrony.

      Tylko kto ochroni ich przed cenzorami ? – pytanie stare jak świat 😉

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Glosuje sie na takich pajacow to sie teraz ma takiego TUSKA 😀

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      PO = druga komuna

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Tusk lepiej powiedz wszystkim jak to ostrzegles kolegow przed CBS 😀

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Witamy w CHINACH ups w POLSCE

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      I teraz Tuskowini bedzie mowil jakie strony mozna ogladac chyba zostanie nam tylko WYBORCZA.PL buahahahaa

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139239

      Interent satelitarny stanie się hitem, a lokalni dostawcy będą bankrutować

Przeglądanie wątków odpowiedzi 17
Odpowiedz na: Odpowiedź #184635 w Będzie cenzura internetu ? (video)
Twoje informacje:




Anuluj