Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Abonament na diecie, bez efektu jojo. Plus dla firm (video)

Przeglądanie wątków odpowiedzi 9
  • Autor
    Wpisy
    • Kan
      Klucznik
      Liczba postów: 8676

      Agencja Young & Rubicam zrealizowała kampanię reklamową nowej oferty Plusa dla Firm. Jest to kolejna akcja z wizerunkiem Kobiety Pracującej, w której postać wcieliła się Joanna Kurowska. Głównym przekazem przygotowanej przez Y&R kampanii jest trwałość i stabilność oferty Plusa dla Firm.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      istotnie stałosc oferty plusa jest od lat zenująca..ten rabat jeszcze jako tako.wachlarz usług szeroki,ale chyba za trudny do ogarniecia.stand najprawdopodobniej najwiecej "biznesu" ma ptk centertel,dalej plus i era,a play na koncu rzecz jasna

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      plus dla firm razem gorzej w njawiekszej sieci w polsce

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      nawet po tym rabacie jest drożej jak w play dla firm …. żenua oferta

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      oferta dosyć przeciętna, a reklama się poziomem do niej dostosowała – ogólnie nic ciekawego

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      reklama bez rewelacji, ale biznesowo to plus jest niezły bo jak mówił mirekb to wachlarz usług mają duży.

      asd nie bierz już tego albo zmień dilera – play dla firm? ha ha ha to jakaś totalna żenada a nie oferta biznesowa

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      Radzę sprawdzać w Plusie kiedy można wykorzystać dodatkowe minuty, które dają w abo – czy przed wykorzystaniem abo czy PO jego zużyciu. Tu jest haczyk w ich ofertach.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      Kolec chyba nie mówisz poważnie … Ja bym wlasnie powiedzial zupelnie odwrotnie. Plus w ofercie bznesowej wlasnie takich rzeczy nie robi, a sa one znakiem rozpoznawczym Orange, Era czasem tez do tego siega, chocia rzadziej…

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      Wg mnie oferta biznesowa Ery jest bardzo dobra, możliwość numerów za grosze daje spore możliwości oraz rzecz jasna inne. Zaś tutaj rabat, Play też ciągle daje jakieś rabaty, i tak do znudzenia, nudne te oferty.

    • Anonimowy
      Gość
      Liczba postów: 139199

      A jak jest z internetem? Plus zaoferowal cos wiecej? Generalnie w internecie dla firm, po ofercie bussiness everwhere pro w orange, to nic sie nie dzieje.

Przeglądanie wątków odpowiedzi 9
Odpowiedz na: Odpowiedź #180178 w Abonament na diecie, bez efektu jojo. Plus dla firm (video)
Twoje informacje:




Anuluj