Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 50proc. więcej za zasilenie w Orange
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7
-
AutorWpisy
-
-
Anonimowy
Gość22 października 2009 o 18:47Liczba postów: 139183
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 7