Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › 18 gr za minutę połączenia między komórkami
-
AutorWpisy
-
-
W II połowie roku będziemy płacić średnio 33 gr za minutę połączenia z telefonu stacjonarnego na komórkę i 18 gr za minutę połączenia między komórkami. Ceny połączeń komórkowych spadną w 2009 roku o 30 – 40 proc. UKE jeszcze w tym tygodniu wyda niezbędne dokumenty.
-
Anonimowy
Gość19 stycznia 2009 o 07:57Liczba postów: 139239I tak jest już tanio, nie możemy narzekać. W porównaniu z tym, co było chociażby 9 lat temu (minuta około 3 zł.). Jednak im taniej tym lepiej – wiadomo 😉 Czekamy więc z niecierpliwością. Po raz kolejny uświadamiam sobie, że abonament to najgorsze co może być. Człek się zobowiąże umową na 24 miesiące, a potem zamiast dzwonić po chociażby 40 gr. za minutę jak wszyscy – dzwoni dalej po 72 gr. za minutę, bo tak ma w regulaminie promocji… 🙂
-
-
AutorWpisy